Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym, już trzecim cyklu konferencji MedFarma 2020 – Nowoczesna Opieka Farmaceutyczna w praktyce, nad którego jakością merytoryczną czuwa prof. Leszek Czupryniak, Kierownik Kliniki Diabetologii i Chorób Wewnętrznych CSK w Warszawie.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w 2020 r., zaplanowaliśmy cykl konferencji dla farmaceutów w 12 największych miastach Polski z udziałem wybitnych wykładowców reprezentujących zarówno Wydziały Farmaceutyczne, jak i Wydziały Lekarskie największych polskich Uniwersytetów Medycznych.

Spotkania charakteryzują się nastawieniem na praktyczne informacje i przykłady nawiązujące bezpośrednio do codziennych problemów spotykanych w aptekach oraz dużym naciskiem na zagadnienia opieki farmaceutycznej, która stanowi obecnie prawdopodobnie największe wyzwanie dla pracowników placówek aptecznych.

Farmaceuci za udział w konferencjach MedFarma otrzymują 6 punktów edukacyjnych „twardych” oraz 4 punkty edukacyjne „miękkie” (łącznie 10 punktów edukacyjnych). Każdorazowe spotkanie jest organizowane we współpracy ze Studium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum UJ (realizacja kursu w ramach kształcenia podyplomowego farmaceutów zgodnie z programem CMKP).

Spotkania odbędą się w:

  • Pierwsze półrocze: Wrocław, Gdańsk, Katowice, Poznań, Lublin
  • Drugie półrocze: Łódź, Szczecin, Bydgoszcz, Rzeszów, Białystok, Kraków, Warszawa.

Do udziału w konferencjach serdecznie zapraszamy:

  • magistrów farmacji,
  • kierowników placówek
  • techników farmaceutycznych.

Aby wziąć udział w spotkaniu wymagana jest wcześniejsza rejestracja przy pomocy formularza znajdującego się na podstronie każdej z konferencji.

Zachęcamy do zarezerwowania miejsca już dziś.  Do zobaczenia na spotkaniach!

[spu popup=”593″]YOUR TEXT OR IMG HERE[/spu]

Medfarma na Facebooku