Szanowni Państwo,

Nieustannie pracujemy nad rozwiązaniami, aby skutecznie poradzić sobie z następstwami pandemii, a jednocześnie zapewnić Państwu satysfakcjonujące rozwiązania związane z odbywaniem szkoleń i zdobywaniem punktów edukacyjnych. Zanim MedFarma powróci w tradycyjnej odsłonie zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z kursów online oferowanych przez naszych Partnerów.


 

Na platformie www.stworzonedlafarmaceuty.pl w ramach posiedzenia naukowo-szkoleniowego macie możliwość zdobycia 8 punktów miękkich w ramach bezpłatnych wykładów online. Wykłady zostały przygotowane przez firmę USP Zdrowie, pod patronatem Naczelnej Izby Aptekarskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.


Galfarm Edu to portal szkoleniowy dla farmaceutów prezentujący najnowsze trendy w recepturze aptecznej. Na portalu znajdują się bazy receptur i surowców, a także informacje o chorobach i ich leczeniu. Ponadto portal zawiera podstawowe informacje przydatne przy sporządzaniu receptury, jak kalkulatory, dawki dla dzieci i wiele innych.

Portal dostępny pod adresem: www.galfarm-edu.pl

Medfarma na Facebooku